Salut !
Acest blog l-am creat pentru ca asa mi sa cerut la facultate.
Deci nu o sa postez pe el alceva decat lucruri ce au legatura cu facultatea.
Si cum am zis si in titlu sunt deja nemultumit de orar, sa fiu mai exact de ora de sport.
Nemultumirea nu vine de la faptul ca suntem OBLIGATI sa facem cursul de educatie fizica sau cum se numeste, ci de la faptul ca dupa 2 ore de alergari, exercitii sau ce ne-o mai pune profa,am inteles ca este vorba de o profa (sper sa fie macar pana in 30 de ani), trebuie sa ne ducem cum om fi noi asa si obositi si transpirati la inca un laborator si un seminar adica inca 4 ore de respirat intr-un aer foarte "parfumat".
Acum nu stiu daca se poate sa ne mute cursul de educatie fizica la sfarsitul unei zile dar ar fi bine.
Cam atat cu primul meu post pe singurul meu blog si repet facut doar la cererea facultati.
Va salut!
P.S. As scris acest blog in acelasi timp in care ora de sport ar fi trebuit sa aibe loc (sau chiar o avea).
Friday, October 30, 2009
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment